Ух, всіх під парасолею помістили 🙂 Які ж ви мислячі люди – і про зміну місця подумали, і про додатковий захист, окрім парасольки згадали, і нові прибамбаси до парасольки додали. Здогадалися, що можна бути на балконі чи в ресторані. в Сахарі чи над хмарами… А ще з кількістю людей пограли. Ось вам ще маленький варіант від мене – а якщо оці пятеро не люди, а наприклад тваринки? Ну так, і зять теж :)))

П’ятий день… Ми так чекаємо снігу, але останніми роками зими в Україні бувають малосніжними 🙁 І доводиться ловити кожну сніжинку, щоб покататись на санчатах чи зліпити снігову бабу… А є країни, де снігу й зовсім не чекають! Уяви, що ти саме в такій країні, але хочеш показати друзям сніговика. З чого його можна було б зробити?

Поміркуй, які засоби, матеріали і ресурси допоможуть тобі зробити сніжного героя, але ВЕЛИКОГО (хоча б твого зросту) і НА ВУЛИЦІ За будь-якої погоди!

Намагайся, щоб твої ідеї можна було РЕАЛЬНО втілити, не витрачаючи надмір коштів та сил, без допомоги спеціальної техніки чи великої кількості людей…

Цікаво буде почитати ваші ідеї! Пишіть…