Замість вступу

Шановні дорослі та дітиі! У Вас в руках – згорток, якій здатен не лише потішити око, розважити, але й попрактикувати чудовий навик – думати. Думати творчо, нестандартно, шукати оригінальні та красиві рішення для життєвих ситуацій. Завдання, які під силу дітям молодшої школи, будуть цікавими дітям і середнього шкільного віку. Адже кожен на своєму рівні зможе їх вирішувати. Ми бажаємо дітям щастя, вкладаючи в це слово їх здатність в майбутньому давати собі раду в житті. Завдання, сховані в цьому адвенті – це конкретні практики мислення, що на один крок наблизять Ваших дітей до цього такого туманного, але насправді цілком конкретного щасливого майбутнього. І я не боюся, про це заявити!

План мандрівки
Починаємо з сніжинки номер 1 !  Під наклейкою сніжинки є QR-код, який відсилає на сторінку з завданням. На наступний день відклеюєте сніжинку номер 2 і переходите до наступного завдання. Ось так, кожного дня, впродовж 30 днів ви відкриватемете завдання та інструкції до них.

Гра – мандрівка розрахована на 30 днів, саме стільки ж є сніжинок-завдань. Усі завдання діти здатні виконувати самостійно, без додаткових матеріалів чи інструментів. Проте підтримка батьків чи педагога в будь-якому віці є бажаною. Підтримка навіть звичайним запитанням про хід думок чи підбадьоренням.

Коментарі
Результати своїх роздумів та оригінальні ідеї можна залишати в коментарях. Саме тут відбуватиметься такий цінний обмін думками та натхненням. Скористайтесь такою можливістю. Адже особливо зараз, в часі тотального зменшення спілкування та взаємодії між людьми, це вміння стає особливо цінним та затребуваним – вміння комунікувати. І бонус – серед усіх, хто виконає усі завдання і поділиться своїми рішеннями в коментарях, розіграємо солодкий кілограмовий приз 😊 Не забудьте вказувати електронну скриньку, щоб можна було Вас потішити у випадку перемоги.

Фініш
І кожен фініш – це по суті старт! А я впевнена, що частина завдань можуть стати улюбленими у Вашій сім’ї чи гурті. Бо знайдена ідея чи рішення, творчий продукт і сам творчий шлях дарують людині відчуття власної цінності та справжнє задоволення.

Побачимось! Ваша авторка