Адвент-календар

АДВЕНТ-КАЛЕНДАР
«Від Миколая до Різдва»

QR-квест завдань для всієї сім’ї

Щоб бути мудрим – треба мислити. Щоб бути креативним – треба креативити. Щоб бути щасливим – треба радіти життю. Щоб радіти життю – треба шукати чудо в кожному дні. Щоб отримати свято – треба його створити! А попрактикувати усі ці навики можна з нашим адвент-календарем «Від Миколая до Різдва»

Адвент-календар розроблений таким чином, що дитина, вирішуючи щоденні завдання, розвиває навики творчого мислення, пошуку ідей та рішень життєвих ситуацій, креативного підходу до повсякденних питань, навики позитивного світосприйняття. А навики формує практика!

Метою даного проєкту є не лише потішити Ваших дітей, а й сформувати у них звичку і радість від вміння вирішувати різноманітні життєві завдання і виходити з різноманітних життєвих ситуацій!

Отож:

  • Гоноровий і стильний еко-тубус, наділений душею 
  • Репринт авторської роботи «Святкова метушня» на банерному холсті 35х45 см. Настрій, який залишиться у Вас вдома, навіть після завершення гри.
  • 20 завдань у QR кодах під подарунками. Кожне завдання має безліч варіантів розв’язку. Як в житті, хіба ні?
  • Теплі шкарпетки (український виробник, двонитка, махра) – обов’язковий атрибут зими і ефективного мислення. «Тримай ноги в теплі, а голову – в тонусі»

Адвент-календар розроблений для дітей різного віку, бо кожен зможе знайти для себе шляхи розв’язки кожного завдання відповідно до власних знань та зацікавлень. Але будьте обережні, дорослих також може захопити!

Вартість адвент-календаря – 250 грн. Можна доукомплектувати солодощами. Старт – 19 грудня 2021 р. Полетіли! Залишились питання – пишіть.

Ми на зв’язку!