Онлайн-курси

Запрошуємо до нас на заняття та онлайн-курси для дітей та підлітків з ейдетики та мнемотехніки, з розвитку творчої уяви, практика системного мислення, тайм-менеджемент та TRIZ.

Цікаво, а чи хотілося б Вам, щоб Ваше життя дійсно було без проблем? Чи має слово “проблема” для Вас неприємний присмак? Бо якщо ж задуматись, то в проблем є стільки позитивних сторін 🙂

Саме проблеми змушують нас думати і шукати свої приховані ресурси… Проблеми змушують нас шукати нових людей, спілкуватися і відкривати в інших чудові грані… Вони змушують нас добряче попітніти, але отримати справжню насолоду від перемоги… Вони гартують і ліплять нас… Вони дають розуміння, що ми не роботи…

Хотілося б щоб саме такими були для нас наші проблеми і щоб післясмак був лише п’янким і солодким…
Не боятися проблем, шукати безліч доріг для їх вирішення, прагнути ідеальних результатів, бачити лише ресурси, а не перешкоди практикуватимемо в курсі «TRIZ. Навики рішення життєвих задач». Для 6-8 класів

 

Важливе питання, яке варто педагогові чи викладачеві ставити собі перед початком будь якого курсу – яким є портрет моїх учнів/студентів? Тобто якими вони будуть ПІСЛЯ нього? Що отримають взамін витраченого часу?

На жаль чи на щастя заняття з ейдетики та TRIZ – це НЕ про миттєвий навик і НЕ про миттєвий результат!
Це про тренування способу мислення, який потім стає органічним у всьому житті, у підходах до всіх без виключення питань!
Це відсутність страху в роботі з будь-якою інформацією та будь-якою її кількістю.
Це легкість в запам’ятовуванні та відтворенні.
Це бачення світу в цілісності та з різних кутів!
Це і цікавість пізнати нове і прийняття поки непізнаного!
Це бажання створювати і вміння робити це, здавалось б, з нічого!
Це критичність до даних і критичність до власних рішень.
А якщо образно – це вихід з вузького коридору в широкий і прекрасний світ!

Хоча є одне але 🙂 Скільки б разів вам не розповідали, як грати на скрипці (підстав своє :)), якщо ви ніколи не візьмете її до рук і не практикуватиметесь, скрипалем вам не стати!
Тож запрошуємо до тренувань!

 

1. Основи ейдетики та мнемотехніки «Вчитись весело і легко МОЖЛИВО» (для 2-4 класів)
Курс з 12 занять – це 12 способів, які допоможуть дитині опрацьовувати та запам’ятовувати різноманітну інформацію. Заняття розроблені на основі ейдетичних принципів та технік запам’ятовуванні і розвивають уяву та образне мислення.

2. Розвиток творчої уяви «Творимо з головою» (для 2-4 класів)
Курс з 12 занять12 методів, з допомогою яких дитина навчиться керувати своєю творчою енергією і направляти її в конструктивне і творче (=таке, що створює) русло. Результатом курсу стане створення власного журналу творчих завдань.

3. Практика системного мислення «Світ як пазл» (для 3-5 класів)
Курс з 12 занять12 пазлів, які формуватимуть в дитини навики розглядати будь які об’єкти навколишнього світу системно. Ми пропрацюємо різноманітні ознаки та їх втілення у винаходах, що уже стали звичними в нашому повсякденному житті, але колись вважалися за межею реального.

4. Організації часу «Тайм-менеджмент для дітей» (для 5-6 класів)
Курс з 12 занять12 технік розуміння, опанування та організації власного часу. Головні відомі методики тайм-менеджменту в зрозумілій для дітей формі, з яких кожен зможе обрати ту, яка найбільше припаде до душі та подарує додаткові хвилини цього прекрасного ресурсу – часу!

5. Навики вирішування життєвих задач «TRIZ на щодень» (для 5-6 класів)
Курс з 12 занять – це 12 тем, кожна з яких містить реальні задачі, що постали перед окремими видатними людьми чи цілими соціумами. Як вони були вирішені? Як вони могли б бути вирішені? Як можна вирішувати схожі та не схожі життєві проблеми – питання даного курсу.

Заповнюйте форму, ставте запитання, отримуйте додаткову інформацію, а також – ПОДАРУНОК – книжечку-інструкцію “4 гри для розвитку мислення”, в які можна грати великими і малими компаніями завжди і всюди 🙂

Форма для реєстрації – https://forms.gle/w3RT5Mdg7ezBw3wT6

Уся детальна інформація та початок формування нових групок надійде вам на електронну скриньку. До зустрічі!