Дякую, мої хороші, за теплі коментарі! Нам вдалося знайти лише невеличку частинку: теплі слова та обійми, теплі розмови та вечори, теплі спогади і теплі розваги, теплі люди і теплі стосунки, теплий погляд і тепла усмішка, тепла радість та теплі веселощі, тепле серце і тепла підтримка, теплий затишок і теплі сни, тепла пісня і тепла прогулянка… Цей список можна продовжити і я заохочую тебе «гратися» з словами – це чудова вправа для креативності, а ще для красномовства. Можна позмагатися з дорослими, хто довше протримається 😊 Цікавими зворотами легко здивувати іншу людину, викликати приємні емоції. І наша мова дуже потребую життя, а не забуття!

Сьогодні працюємо з ресурсами, що. впевнена, є в тебе під руками. Спробуй вдихнути життя в здавалося б цілком буденний об’єкт, який часто просто викидаємо… Отож, запрошую на сцену… КАНЦЕЛЯРСЬКУ ГУМКУ! Твоє завдання – скрутити, відпустити і домалювати. І хай ніщо не обмежує твою уяву. Тренуємось? Зображення з кількома ідеями – перед тобою, але не повторюй їх. Вони радше для того, щоб зрозуміти, в чому полягає завдання і не дозволити тобі сказати – це неможливо 😊

photo via Victor Nunes

До речі, ці малюнки авторства Віктора Нюнса, португальського ілюстратора. Цей уже дорослий чоловік зміг зберегти дитячу відкритість до світу речей. І стати мега популярним! Відпусти і ти свого ілюстратора на волю! Тут не потрібні художні навики, лише гарний настрій та бажання.

Фотографіями своїх малюнків можна ділитися тут

https://photos.app.goo.gl/WpKrHLTejrVNjm9B8

Творчого тобі настрою!