Друдли вчать бачити речі з різних кутів зору, помічати частини, помічати непомітне відразу. І те, що спершу здавалося просто каракулькою, – оживає 🙂 Квітка чи грабельки, кістлява рука чи парасолька, віяло, телевізор, антена і навіть гуцул 🙂 Чудово попрацювали!

Шістнадцятий день… Є події, які відразу сприймаємо радісно – подарунки під подушкою, похід на піцу, святкування дня народження… А є такі, які не задумуючись, відразу відносимо до “поганих” 🙁 Багато уроків, застуда, розбита кружка…

Але сьогодні ми з вами потренуємо саме позитивне мислення і повчимось у неприємних ситуаціях бачити ХОРОШЕ! Бо так легше і веселіше крокувати життям!

Отож

перша: Зміни клімату помічаємо в нашій країні… Сніг, якого чекаємо, який любимо, тепер все менше нас тішить… Зима, а під ногами – болото 🙁 Придумай, будь ласка, що хорошого є в цьому? Для природи? Для тебе?

друга: Закінчення року в навчанні – це купа завдань та контрольних. Щодня, щоуроку якісь опитування та тести 🙁 Подумай, що однозначно хорошого є в цьому? Для тебе? Для друзів? Для школи? Для бізнесу?

Але коли думатимеш, відкидай перше, що приходить в голову… Шукай оригінальні ідеї, шукай неймовірні, шукай хороше для себе і для когось іншого. Шукай багато ХОРОШОГО!

Трошки ідей від мене 🙂
– болото добре для мене, бо я пересаджую осінні хризантеми і мені легко копати 🙂

– контрольні добре для бізнесу, бо діти багато думають і батьки купляють їм багато горіхів для мозку 🙂

Твої ідеї? Чекаю в коментарях!