Двадцять другий деньЯлинка – символ зимових свят! ЇЇ прикрашають ще до Нового року і цілий січень чи навіть більше вона створює зимовий настрій в хаті, блимаючи вогниками і красуючись іграшками. Ялинка може бути різна – і справжня, і виготовлена з найрізноманітніших матеріалів.

Справжнє деревце в Україні можна купити на спеціалізованих ринках і також просто з рук людей. І тут з’являється проблема: є дерева, які вирощені спеціально для свят, а є такі, які рубають люди абсолютно безконтрольно, завдаючи великої шкоди лісу та екології.

Сьогодні твоє завдання подумати, як зробити так, щоб люди САМІ не зрізали ялинки в лісі? Охоронців ж кожному деревцю не поставиш! Та й камери по всіх лісах не причепиш… І сигналізація навряд чи найкращий спосіб…

Але точно ж мають бути інші, майже ідеальні рішення. Такі, на які не потрібні мільйони гривень! Ідеально було б якби люди самі вирішили не рубати. Щось мусить їх стримувати… Як ти думаєш, що саме?

До речі, одне цікаве рішення уже два роки застосовують в Україні 😊 Але я розповім тобі про нього завтра, уже після твоїх власних ідей 😊

Погнали думати? Ось тут точно знання з шкільних предметів тобі можуть дуже допомогти!