Обіцяла розказати вам, як в деяких лісових господарствах України уже боряться з незаконною вирубкою ялинок. Але когось не здивую, бо така версія уже прозвучала 🙂 Дійсно, деревця обробляють спеціальним хімічним розчином, який саме в теплі починає видавати надзвичайно неприємний запах. Ця речовина не несе шкоду деревцю, але запаху позбутися неможливо!

Радію. що ви запропонували різні ідеї оригінальної заміни живим деревам – від використання поліетилену та мальованих ялинок до живих власних дерев біля своїх осель. А ще звірі-охоронці 🙂 З вами можна не переживати за майбутнє лісу! Дякую!

Двадцять третій день… Традиції – це особливі події та вчинки, які об’єднують людей. В кожній країні і в кожному краї є свої цікаві традиції. Мандруючи, ми дізнаємося про оригінальні традиції інших, інколи забираємо собі ті, які нас здивували і захопили.

А чому б тобі не придумати нову традицію для своєї сім’ї? Адже сімейні традиції – це приємно в квадраті і це – особливо в кубі 😊

Отож, обери будь-яке число аж до весни і придумай нову традицію для вашої сім’ї. Фото чи страва, вихід кудись чи спільні читання, гра чи співи, а може просто 100 обіймів 😊. Придумай і розкажи про традицію батькам: можливо у них будуть уточнення, можливо вони додадуть ще трошки своїх мрій, а може просто підтримають твої ідеї. В будь-якому разі, придумай і обов’язково здійсніть!

У нашої сім’ї є одна традиція в мандрівках, а от зимової, тільки своєї – нема… Тому я теж іду думати 😊

Пиши, ділися! Зустрінемось в коментарях 🙂