Вітаю в році новому! Сподіваюся, що пригадалося тобі мільйон хорошого, що було в 2021, з вдячністю. А тепер помчали у рік 2022. Впевнена, що було багато цього дня побажань, і хоч їх (побажання) починаєш цінувати більш в старшому віці, проте повір, що хороші слова точно додають добра цьому світу!

І якраз з побажаннями буде частково пов’язане твоє сьогоднішнє завдання 😊. Знаю, що тобі відомий такий вислів – «Кожен сам коваль свого щастя!», але чи багато ти знаєш про ковалів?

Photo by Jonny Gios on Unsplash

З давніх часів це ремесло шанували навіть античні боги. Велетні, мужні, з накачаними м’язами, часто наділені якимись магічними силами… Ковалів усі боялися і поважали, а кузні будувалися на околицях села, обов’язково біля річки. Здогадуєшся чому? Так, оскільки робота коваля пов’язана з вогнем, то достатньо однієї іскри, щоб все спалахнуло. Тому мати під рукою достатньо води – без сумніву продумане рішення, правда? А ще в старовинних кузнях не було вікон. От тут уже не скажу тобі відразу чому, а прошу тебе подумати. І так, це теж продумане рішення, яке має цілком логічне пояснення 😊 Радитись з батьками дозволено 🙂 з інтернетом – ні. Граєм чесно!

Чекаю твої гіпотези в коментарях, обов’язково відповідатиму. І хай перший день нового року буде теплим і святковим!