Photo by Pierpaolo Riondato on Unsplash

Здоровенькі були! Яке чудове і трохи призабуте привітання у нас є, правда? Адже здоров’я – це чи не найбільший дарунок. А сьогодні, без сумніву, – день ПОДАРУНКІВ! В твоїх руках не просто картина з гномами – це мапа, за допомогою якої запрошую тебе з сім’єю в світ цікавих знань, подій, історій та творчих завдань. Щодня знаходь та відкривай один подарунок згідно дати календаря, читай завдання, шукай ідеї, ділися та обговорюй їх з батьками та друзями. Думай відкрито, сміливо пропонуй свої відповіді – я буду дуже рада тебе почитати тут, в коментарях! Зауважу, що вперше твій коментар потребуватиме схвалення, тому може не відразу бути видимим. Не переживай, трохи почекай. Ну, що, почали?

В часі Другої Світової війни, на Різдво, американські полонені в Німеччині отримали від Червоного Хреста подарунки. Такі подарунки були дозволені Женевською конвенцією прав людини, якщо не містили зброї, адже пакунки ретельно перевірялися. Однак, саме завдяки таким посилкам, багатьом військовим вдалося втекти з ув’язнення. У подарунках було щось, цілком дозволене для передачі, що не викликало підозри в охорони таборів, однак дозволило сховати в собі карту місцевості. Розуміємо, що охорона таборів була дуже уважною, але винахід виявися геніальним в своїй простоті. Для підказки скажу, що це ЩОСЬ ви ймовірно бачили на власні очі, ймовірно використовували, можете вільно купити в магазині (не скажу якому) й сьогодні.

Нагадаю, що твоя мета – не знайти правильну відповідь в інтернеті, а подумати і створити її у своїй голові. Проаналізуй, уяви час та історичні умови, обговори з батьками і я впевнена, що у тебе буде навіть не одна геніальна ідея! А серед них можливо й та, яка була історично.

Свої думки пиши в коментарях, а уже завтра я відкрию тобі всі карти! Цікавих роздумів 😊

*Дорогі дорослі, особливості роботи з календарем та ознайомче відео –  за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1KRfcNBdncl-InB7PCC4CX-JV5g8f4Myh/view?usp=sharing