Свята тривають, юху! Як ж добре, що є час, коли можна добре відпочити, бо відпочинок – запорука хорошої роботи нашого мозку! Це доведено багатьма вченими. А ще, запорукою хорошої роботи нашої голови є ХОРОШИЙ настрій (це теж доведено). Тож я бажаю тобі в році новому хорошого сну і хорошого настрою щодня!

А щодо ковалів та їх безвіконних кузень 🙂 Історики вважають, що при куванні виробів необхідно строго витримувати температурний режим. А в давнину це можна було визначити тільки на око – за кольором металу. Тож в темній кузні це було простіше зробити 🙂 Ось так. Добре, що вам гуртом вдалося зачепити такі моменти як безпека, прохання про допомогу, втручання інших, збереження таємності, турбота про самі вікна. Вчимо наш мозок помічати якомога більше таких факторів.

Photo by Hayden Scott on Unsplash

До речі, повернемося до побажань. Теплі слова, теплі привітання в ці дні лунають, пишуться, відправляються в повідомленнях. І це тепло пов’язане не з тим, що зима теж вирішила відпочити і погода за вікном почала нагадувати весну 😊 Прикметник «теплий» надзвичайно продуктивний в нашій рідній мові. А спробуй подарувати ще щось ТЕПЛЕ! Зможемо назбирати 50 варіантів, не повторюючи одне одного??? 2022 не пропоную, хоч і хочеться ;))))

Отож, почнімо наш марафон. Твоє завдання – написати, що «тепле» можемо подарувати, НЕ ПОВТОРЮЮЧИ уже озвучені варіанти! Також прошу зазначити, як розуміємо такі вислови.

  • теплі слова (коли слова приємні)
  • теплі привітання (розуміємо, що щирі)
  • теплі побажання (тут теж напевно приємні, щирі, а ще може радісні)
  • твоя черга 🙂