Мої найкращі! Дякую кожному за участь, адже я сама з нетерпінням щохвилини заглядала в телефон, чекаючи ваших здогадок 😊 А уже ближче до вечора мені стало важче підбирати щоразу неповторні нові характеристики. Тож перемога – спільна, цілком заслужена. Ми добре попрацювали, добре помислили!

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

А сьогодні пропоную тобі творче завдання: будемо відроджувати традицію надсилання різдвяних листівок 😊 Чи знаєш, що першими поштовими відкритками були саме Різдвяні і раніше кожен намагався роздобути найоригінальніший екземпляр. Тож і ми будемо оригінальними. Твоє завдання – виготовити і намалювати новорічно-різдвяну листівку, в якій не буде ялинки, але й без неї буде зрозуміло, що це привітання з новим роком 😊 Напису «з Новим роком» теж спробуй уникнути, замінити іншим, креативним, оригінальними, але доречним і зрозумілим. А листівки обов’язково надішли своїм рідним та друзям! Ще якраз встигаєш! Впевнена, вони будуть справді ЩАСЛИВІ, адже “живу” відкритку не можна зрівняти з масовими однотипними безособовими картками у месенджері

А в процесі творчості ось тобі два питання для роздумів:

  • А чому відкритка називається саме відкриткою?
  • Масове поширення відкриток відбулося в Англії в кінці ХІХ століття, після статистичного звіту. А що саме було зазначено в цьому звіті?

Ідеями сміливо ділися в коментарях, а я обов’язково розповім деталі уже в наступному завданні. Гайда творити!