Сподіваюся, що ти ніколи не обереш такий шлях вирішення суперечки як дуель 😊 Але якби довелося викручуватись, пам’ятай про важливе правило вирішення життєвих ситуацій – ІДЕАЛЬНІСТЬ. Щодо дуелей, то ідеальність полягає в тому, щоб супротивник САМ відмовився від сутички.

Саме з такого боку підійшов до справи і науковець Рудольф Вірхов, якого на дуель викликав «залізний канцлер» Отто фон Бісмарк. Розуміючи, що в стрілянні політик має явну перевагу, Рудольф запропонував дуель на … сосисках 😊. Супротивникам потрібно було лишень з’їсти по ковбасці. Проте одна з них, за словами Вірхова, була заражена смертельними бактеріями. Бісмарк, людина запальна, але зовсім не дурна, САМ відмовився від дуелі.

Photo by Gareth Harper on Unsplash

А сьогодні, в святковий для багатьох людей світу день, пропоную скласти вірш-анаграму пов’язану з Різдвом. Отож, у тебе в розпорядженні 8 літер – ЗРІЗДВОМ і тема Різдва. Все решта – виключно твоя творчість. Спробуй! А ось і мій вірш для ілюстрації: захотілося мені асоціацій. Ти ж не мусиш повторити зразок, а маєш право до вільного польоту думки!

***

Зоря… лапатий сніг, колядка,
Різдво… у серці тепла згадка,
Іскра… палає свічка вдома,
Зима… пора чудес казкова.

Дива… в них досі щиро вірю,
Вертеп… наповним спів подвір’я,
О час… спинися хоч на трішки!
Мені… приснилась гра у сніжки 😊

А можна придумувати навіть музику до слів – вийде пісня… Чекаю, читаю!