Сніговичкове вітання! Дякую, що припильнували, обігріли, додали стилю та кольору, тепла і краси найхолоднішому чоловіку планети 😊 Сподіваюся, що зима ще потішить нас свіжим лапатим снігом і ще багато сніговичків з’являться на вулицях та в подвір’ях.

Photo by Moritz Knöringer on Unsplash

31 грудня… Ти напевно сьогодні чекатимеш ночі і зустрічатимеш рік новий, 2022! Я бажаю ТОБІ титанового здоров’я (адже титан найміцніший з металів!), космічної радості (адже космос безмірний), шляху широкого (як шосе 401 в Канаді) і серця відкритого до всього дивовижного і нового!

Тому й завдання сьогодні буде відповідне – а подумай, що цього року ти зробив чи зробила мільйон разів? А що понад тисячу? а що лише раз? А ще напевно щось цьогоріч було вперше! А твої досягнення? Перемоги? Обов’язково пригадай якомога більше тих моментів, що дарували тобі саме радість! І хай в новому році їх буде в 2022 рази більше!

Тож в коментарях чекаю на два речення: що вдалося зробити лише раз (чи що відбулося в тебе лише раз) цьогоріч і що, навіть не рахуючи, було мільйон разів? Зможеш знайти таке? От я впевнена, що точно понад мільйон разів сказала букву «а» за цей рік і сподіваюся, що посміхнулася також щонайменше мільйон разів 😊

Пригадуй, пиши, ділися! Почуємось уже в новому 2022 році!