Готуєшся до Святвечора? Будуть вареники і кутя, пампушки та борщик 😊 а ще багато колядок… А оскільки до Різдва ще маємо кілька днів, встигаємо помандрувати в … АВСТРАЛІЮ!

У великих містах цієї країни, як от Сідней чи Мельбурн, існує великий клопіт з тваринками, які відомі нам з мультиків – з опосумами 😊 Ці милі, травоїдні створіння об’їдають молоді листочки, пагінці та квіти дерев як в парках, так і в приватних садах. Міська влада забила на сполох, бо знищувати тварин НЕ можна (опосуми – частина унікальної природи Австралії), але й просто віддати їм всю міську красу також НЕ варіант (дерева зберегти потрібно).

Photo by Robert Linder on Unsplash

Тут точно не обійтись без допомоги справжніх винахідників, творчих і мудрих людей. І тобі зовсім не потрібні якісь особливі знання, щоб запропонувати свою ідею вирішення проблеми для цілої Австралії. Ідеально було б якби опосуми САМІ не захотіли нищити дерева… Подумай, які ресурси нам доступні, які можливості не вимагають великих матеріальних вкладень, які рішення не потребують багато часу?

Нагадаю, що в цьому питанні НЕМАЄ єдиної правильної відповіді, яку ти можеш загуглити 😊 Адже це реальна проблема, яка в даний час має уже кілька варіантів вирішення. Але твій винахід може стати чудовою альтернативою існуючим або ж можливою сенсацією! Ніколи не знаєш…

Запрошую подумати над реальною проблемою, пошукати реальних ідеальних рішень. Я ж обіцяю докидати в коментарі цікаві факти про цих мультикових тваринок. До роботи!