АДВЕНТ-КАЛЕНДАР
«Від Миколая до Різдва»

QR-квест завдань для всієї сімї

Старі книги розповідають, що гноми – це чарівні істоти, яких простим смертним можна побачити лише в одну з надзвичайних ночей, а саме на Різдво… У них різний зріст, імена, різні здатності до чарів, різні місця проживання по всьому світу. Але є щось, що об’єднує їх усіх – це мудрість, чудове почуття гумору та любов до людей. Тому цьогоріч саме гноми будуть нашими провідниками у мандрівці. Твоє ж завдання – допомогти їм вирішувати щоденні головоламки та замороки, щоб запалити Різдвяний вогонь!

Отож, щодня знаходь подарунок-наліпку з відповідною датою (починаємо в таємничу ніч Святого Миколая), відліпляй та скануй код. Завдання з’являтимуться лише визначеного дня! На допомогу можна залучати друзів та батьків, адже вони теж хочуть їсти кутю на Різдво! Думай творчо, мисли нестандартно, бо тут тобі не школа, а справжнє життя… Своїми думками сміливо ділись з іншими співучасниками пригоди, бо разом ви – непоборна сила!

Наш шлях буде тривалістю в 20 днів. Не відступай ні на крок. Я вірю в тебе! І буду поруч. Але будь обережним, бо цей згорток може змінити тебе на краще…

Оленка