Бум-Бум BOOM! BOOM! – це швидка настільна гра, в якій гравцеві потрібно обмінювати свої карти до того часу, поки він (чи вона) не матиме на руках комплекти карт з однаковими малюнками. Польський виробник пазлів та настільних ігор Trefl (трефл) постарався – у продажі є варіанти гри з різними популярними героями мультиків, щоб однаково сподобалось і хлопчикам, і дівчаткам.

Комплект: 52 карти, ігрове поле, дзвоник, правила.

Комплект настільної гри Boom!Boom!

Завдання гравця – зібрати комплекти своїх купок (3, 4 або 6 в залежності від кількості гравців)

Підготовка до гри:

  1. Розкладіть ігрове поле на столі, або на будь якій рівній поверхні.
  2. На ігровому полі поставте по 4 карти у кожен з 4-ьох секторів у відкриту, тобто зображенням вверх.
  3. Роздайте комплекти (купки) карт гравцям в закриту (зображень не видно). 1 купка – це 4 карти. Тут треба зважати на кількість гравців! Якщо 2 гравця – по 6 купок, 3 гравця – по 4 купки, 4 гравця – по 3 купки.
  4. Поставте дзвінок на середину поля.
  5. Гра починається тоді, коли найменший гравець задзвонить у дзвіночок і скаже «старт»!

Картки розкладені. Гра починається

Хід гри:

  1. Всі гравці ходять одночасно – це і складно, і надзвичайно весело.
  2. Будь який гравець може поміняти карту з ігрового поля на карту з своєї купки. Одна картка – на одну картку. Гравцям не дозволяється міняти 2 чи більше карт одночасно.
  3. Не можна відкривати 2 купки одночасно. В руках гравець тримає одну купку і обмінює лише з неї. Завершив – береш наступну. Прекрасно тренує пам’ять!
  4. Коли купка з чотирьох однакових карт зібрана – гравець дзвонить у дзвоник, показує свій комплект і відкладає купку набік. Перша зібрана купка – дзвонимо 1 раз, друга – двічі, третя – тричі… Остання – дзвонимо і кажемо «фініш»!

Швиденько збираємо комплекти

Визначати переможця можна по різному. Це може бути одноразова гра – зіграли – хто перший зібрав комплект – той і виграв. Кінець. Однак, як показує досвід, – такий варіант практично ніколи не зустрічається, тому що зіграти лише один раз мало кому вдається. Діти вимагають продовження! Можна домовитись про кількість раундів – наприклад, 10. Тоді кожного раунду переможцю дають один бал. Хто набрав найбільшу кількість балів за 10 раундів – стає переможцем у всій грі. А можна придумувати ще інші варіанти завершення гри. Можна й зовсім не рахувати балів, а просто грати!

Від себе. З цією грою наша сім’я познайомилась, коли меншому ще не було 5. Зараз, коли старшому вже минуло 10, – вона все ще не припала пилюкою – діти залюбки грають в неї знову і знову. Тепер правда починають хитрувати і до останнього тримати якусь картку, знаючи, що вона потрібна твоєму супернику. Хочете уникнути цього – грайте всією сім’єю!

P.S. Ця гра – не єдина гра з дзвоником. Якщо вам сподобалось – обов’язково спробуйте ще гру Халі-галі (Halli Galli).