Краків з дітьми або легко подорожувати з дітками! Частина 2 – дитяча культурна програма. Цікаві місця для дітей у Кракові. Куди піти з дітьми у Кракові

Перша мандрівка наших дітей в Краків мала бути незабутньою… Ми хотіли «заразити» їх красою королівського міста та мандруванням і не відлякати надміром культури та архітектури. Тому кожен метр і година цієї краківської авантюри була придумана цікавою для дітей. Але і дорослі розважились на всі 100.

Вихідні дані: Краків та околиці, машиною, з дітьми (7 і 9 років), парк атракціонів, обов’язково щось пов’язане з лего, 4 дні

Першу частину мандрівки – теоретично-практичну – можна почитати тут.

Культурне меню Кракова і околиць на чотири дні з дітьми ми склали таке:

  • День перший – приїзд, поселення, леголенд по краківськи (Кlockoland), трошки центру на десерт
  • День другийпарк атракціонів Енерджиландія (Energyland)
  • День третій – парк досвіду (Ogród Doświadczeń), замок Вавель і дракон на десерт
  • День четвертий – комплексне меню: парк розваг, парк мініатюр, замок з танцюючим Смогом, парк з динозаврами і міні-гольфом = Inwald Park. На десерт – дорога додому

Отож, перетнувши кордон вже добряче вранці (годинка 8), промчавши автобаном, ми прибули до Кракова. Дотримання закону «трьох П» (поселитись, помитись, перекусити) зайняло нам ще трохи часу, але вже близько 15-тої години припаркувались недалеко від центру і попрямували в мрію більшості (щоб не сказати всіх) дітей – Кlockoland.

Спробуємо розповісти вам про Кlockoland… Просторе підвальне приміщення в стилі лофт, велика концентрація щастя і усмішок, бігаючі діти і вмиротворені батьки, незліченна кількість деталей лего… І головне – все можна рухати, всім керувати і всім гратись, все запускати і все включати. Різні колекції, футбол, лего-тарзанка, бик, що реагує на червоне, робот Воллі, бездоріжжя і джипи, сигналізація… Всього не перелічити! Адреналін зашкалював. Діти були на сьомому небі від щастя. Добре, що цей заклад не цілодобовий 🙂

Коли ми вийшли з Кlockoland-у, вже вечоріло, місто засвітилось вогнями… Трішки площі Ринок, трохи селфі, посидіти на памятнику і до апартаментів – відпочивати… Завтра ж – найбільший в Польщі (та єдиний в східній Європі!) парк атракціонів – Енерджіляндія (Energyland)

Враження другого дня, як доїхати до парку атракціонів, опис самого парку розваг Енерджіляндія (Energyland), наш досвід перебування, черги і таке інше –  в окремій частині 3 (тут)

Після насиченого дня на атракціонах, ми вирішили наситити мозок! І поїхали в Сад Досвіду (Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema). Велика зелена територія, поділена на зони, в залежності від того, які органи чуття задіяні при пізнанні або ж які стихії вивчаються.

Парк продуманий до дрібниць, всюди можна залізти, усе покрутити. Напевно чи не найбільше дітей зацікавила зона, де можна було погратись зі звуком – погукати в труби різної довжини і діаметру, покликати когось в трубу, кінець якої виходив з землі за метрів 50.

А ще пограти на інструментах з металевих і дерев’яних труб, труб різної форми, довжини і товщини. Цікаво, просто і науково водночас, зрозуміло і дивовижно в ту саму мить! Нехай діти не знають ще таких слів як динаміка чи оптика, але зустріч з чудом відбулась! Додайте сюди ще прогулянку на свіжому повітрі, пару канапок і обов’язково морозиво! Вам сподобається!

Звісно, до замку Вавель ми приїхали, коли він уже був закритий (що, до речі, зовсім не засмутило дітей :)). Позаглядали в шпарки і пішли до річки, шукати охоронця міста – дракона Смога. Усі путівники обіцяють, що дракон часом просинається і випускає вогонь… Не надійтесь! Тут або треба якась магія, або більше терпіння. Ми вирішили дракона не будити… І самі поїхали спати також.

На останній день ми запланували поїздку у Вадовіце, парк розваг Інвальд (Inwald Park). Inwald – це чотири локації в одному: парк мініатюр, фортеця, парк з динозаврами і сад святого Папи Івана Павла ІІ, який народився у Вадовіце

Читайте також:

Парк розваг біля Кракова Енерджиландія

Практичні поради перебування в Кракові