Парк атракціонів в Польщі. Енерджиландія. Затор. Ціна. Відгуки. Парк розваг біля Кракова

Коли хочеться випустити пару від клопотів, які, хоч і вирішені, та все ж залишають свій слід в голові… Коли потреба в нових і сильних враженнях не дає спокійно насолоджуватись вихідними вдома… Коли дитячі батарейки потребують підзарядки, як зрештою і дорослі акумулятори… Коли вже знайомі місцини для пікніка добряче набридли, а в кишені у Вас хоча б 2 (а краще 3) вихідних – вирушайте до сусідки Польщі. Тут, за 55 км від Кракова (і за 365 від Львова) в місті Затор знаходиться найбільший і найкращий в Польщі (і, без перебільшення, один з must visit в Європі) ПАРК АТРАКЦІОНІВ «ЕНЕРДЖИЛАНДІЯ».

Трохи історії. Відкриття парку відбулося в липні 2014 року на території в 30 гектарів у місті Затор (Zator), за якихось 17 км від Освенціма (Oświęcim) та 54 км від Кракова. З того часу ЩОРОКУ в парку відкриваються все нові атракціони, які за якістю та крутістю сміливо можуть змагатися з багатьма розвагами по всій Європі!

Краків. Цікаві місця для дітей

Рівень комфорту перебування та сервісу обслуговування тут дуже високий: від чистоти території та санітарних приміщень до усміхненого та професійного персоналу, великої кількості аніматорів та закладів харчування на різні смаки.

Як доїхати до парку атракціонів? Добирання з території України звісно залежить від Вашого місця знаходження та затьмарюється перетином державного кордону (мова про черги на кордоні та час, витрачений на них та абсолютно непрогнозований…).

Корисні поради щодо перебування у Кракові

Однак уже з польської сторони автобан А4 до Кракова долається легко і швидко (це близько 250 кілометрів) і ще трохи більше 50 кілометрів невеликими містечками з приємними краєвидами. Навігатор, смартфон чи звичайні вказівники не дозволять Вам збитися з дороги. Тож сміливо ставте мітку, беріть канапки – і в дорогу.

Паркомісць біля Енерджиландії – достатньо, але приїжджати все ж варто в перші години відкриття. Персонал на парковці працює дуже чітко і злагоджено, паркуючи всі машини за порядком. Вартість паркування – 5 злотих. Оплачується при виїзді.

Варто додати, що до парку також курсують автобуси з Кракова та з Катовіце, а також з прикордонного (на кордоні з Чехією) міста Цешин (Cieszyn). А хочете ще розваги? З Кракова та Катовіце до міста Затор можна доїхати вранці поїздом, а уже з станції залізничної Вас забере фірмовий Чух-Чух Енерджиландії. Розклад та способи добирання знайдете тут – https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/jak-dojechac/

Години та дні роботи Парку розваг. Енерджиляндія відкривається уже в перших числах квітня (в перші вихідні). Однак тоді працює лише в суботу та неділю. А уже з 20-тих чисел квітня починає працювати щоденно аж до кінця вересня. У жовтні парк не працює у понеділки та вівторки, та закривається хеловінською вечіркою орієнтовно 25-28 жовтня.

Весною, в перші тижні літа та восени парк працює з 10 до 18 години. Влітку – до 20.00. Проте, в окремі святкові дні можлива робота навіть до півночі! З усією інформацією можна ознайомитись на сайті в розділі календар. Тут https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/

Вартість квитків в Енерджіляндію. Приємною особливістю усіх квитків є те, що ОДИН квиток дає Вам доступ до ВСІХ розваг, включно з усім водним комплексом, різноманітними шоу-програмами та 7D кінотеатром. Достатня кількість кас забезпечує незначні черги лише в дуже насичені дні. Тепер, конкретніше щодо вартості (ціна станом до 26.06.2020 року)

Квитки одноденні:

  • Діти до 3 років – безкоштовно
  • Діти, зростом до 140 см – 79 злотих (орієнтовно 560 гривень, станом на 07.2019)
  • Діти, зростом від 140 см, та дорослі – 129 злотих (*910 гривень)

Гданськ з дітьми. Куди піти та що побачити

Квитки дводенні:

  • Діти від 3 років до 140 см – 139 злотих (*980 гривень)
  • Діти, зростом від 140 см, та дорослі – 229 злотих (*1610 гривень)

Є також квитки на цілий рік, групові квитки та для дошколяриків і школярів. Є навіть квитки для осіб неповносправних, для вагітних та молодят. А ще є один дуже хороший квиток – для уродинника (особи, дорослого чи дитини, в день його/її народження). Вартість такого квитка – 1 злотий! Гарний подарунок, правда? Усю інформацію можна звірити на сайті, на якому ж можна і купити квиток. Тут – https://energylandia.pl/cennik/bilety-indywidualne/

Уся територія парку розваг Енерджіляндія поділена на зони, кожна з яких виділена на карті певним кольором, що дуже зручно:

  • Зона для найменших – країна казок (Bajkolandia)
  • Зона для всієї сім’ї (Strefa Familijna)
  • Зона для безстрашних (Strefa Ekstremalna)
  • Зона води (Water Park)

Окрім цих чотирьох атракційних зон, на території є понад 20 магазинчиків, понад 20 місць для забав для найменших, театри, амфітеатри, арена для шоу, а також близько 50 різноманітних кафе та гастрономічних кіосків. Добре продумані місця для вбиралень, а їх кількість є цілком достатньою навіть для найгарячіших днів. Сушарки, переодягальні, охолоджуючі фонтанчики, медичні пункти, душі та місця для паління…

Особливо хочеться відзначити продуману систему шафок для сумок та рюкзаків. Лише один браслет за 5 злотих, куплений в будь якому місці, дозволяє Вам залишити в безпеці свої речі перед атракцією! Відсканували штрих код – шафка з певним номером відчинилась – Ви поставили свої речі і зачинили. Після атракціону повертаєтесь уже з іншого боку шафок і повторюєте процедуру: сканування – відкриття шафки – забір власних речей. І так біля КОЖНОГО атракціону!!!

Від себе: Можна, звісно, спробувати описати словами (і вигуками типу «ВАУ») гірки парку розваг «Енерджіландія» і, можливо, Вам навіть сподобається такий опис, відгук… Може іншим разом. Скажу лиш таке: мені страшенно припав до душі польський відповідник українського слова «розвага» – rozrywka (розривка) :).

В Енерджіляндії тебе справді аж «розриває» від позитиву – казкові тематичні декорації змушують забути про буденність, сучасні якісні атракціони дають змогу вповні радіти, а не переживати, щирий сміх довкола і сяючі очі молоді і родин (родин напевно більше!) як вірус захоплюють і твою сім’ю… І Ви «хворієте» щастям і радістю УСІ РАЗОМ, цілісінький день. А ввечері уже плануєте наступну поїздку в Парк розваг «Енерджіляндія».

Цікаві вихідні з дітьми у Нюрнберзі

Ми відвідували парк атракціонів «Енерджиландія» вже двічі в 2017 та 2019 році і точно приїдемо сюди ще раз!