Настільна гра Корова 006 (6 nimmt!). Варіанти гри

Опис гри Корова 006, основні правила та хід гри описані в нашій статті «Настільна гра Корова 006 (6 nimmt!). Як грати?». Тут пропонуємо вашій увазі декілька інших варіантів (чи сценаріїв), завдяки яким ваша улюблена гра буде ще цікавішою і тішитиме вас знову і знову!

Варіант 1 – Тактика

Для такого сценарію вам потрібно відібрати певну кількість карт в залежності від кількості гравців: 2 гравця – 24 карти (номери з 1 до 24); 3 гравці – 34 карти; 4 гравці – 44 і т.д. Інші – відкладіть вбік.

Тепер карти добре перемішати і роздати гравцям. Гра відбувається за загальними правилами. Однак Тепер ви точно знаєте, які карти на руках у ваших суперників. Чи не знаєте?

Варіант 2 – Логіка

Цікавий варіант для тренування пам’яті. Для такого варіанту вам знову потрібно відібрати карти так, як у варіанті «Тактика». Відмінність ж полягає в тому, що усі карти викладаються цифрами вгору, а гравці по черзі обирають самі собі карти, якими будуть грати (по одній!) 4 карти, що залишилися – це початки рядів. Далі гра ведеться за загальними правилами.

Такий варіант потребує від гравців не везіння, а думання як на етапі вибору, так і на етапі викладання карт.

Варіант 3 – Профі

Цей сценарій чудово підійде тим, хто вже достатньо пограв у класичну Корову 006. Отож, до загальних правил додається лише одне, однак непередбачуваність гри зростає в кілька разів.

Нове правило: свою карту можна додавати в ряд не лише по зростанню (тобто, справа), а й на зменшення (тобто, зліва). АЛЕ, правило найменшої різниці між картами зберігається!

Варіант 4 – Годинник

Назва сценарію зумовлена тим, що гравці відкривають і викладають свої карти чітко за годинниковою стрілкою. Такий варіант цікавий при більшій кількості гравців, тому що ламає ваші плани значно швидше. Гру проводять у стільки раундів, скільки гравців. Таким чином кожен з гравців має можливість бути першим, хто викладає свої карти!

Варіант 5 – Подвійна сила

Фішкою цього сценарію є правило викладати відразу дві карти. При цьому слід пам’ятати про загальне правило почерговості викладу – спершу викладає той гравець, у кого найменша карта (але викладає відразу дві), потім той, у кого знову найменша з тих, що залишилися, і т.д. Початково роздається не по 10 карт кожному учаснику, а по 14!

Варіант 6 – Близнюки

Для такої гри вам потрібно дві колоди карт гри Корова 006 (тобто, загальна кількість карт – 208). Гра відбувається за основними правилами, але з такими доповненнями:

  1. Якщо карти-близнюки випали в одному турі – вони накладають одна на одну і вважаються однією картою. Однак, якщо гравець забирає ряд, де є карти-близнюки, штрафні очки рахуються з кожної карти окремо

Якщо гравець викладає карту, близнюк якої вже є на столі і він знаходиться в кінці ряду, картка гравця ставиться зверху. Однак, якщо близнюк розташований десь в середині ряду – виклад відбувається за основними правилами